Blog czas – start!

01/07/2017 Z psem na codzień
przedszkole dla psów

Uwaga, rozpoczynam pisanie nowego bloga! 😮  Chciałam zacząć od wpisu dotyczącego pierwszej konsultacji, ale uznałam, że najpierw opowiem o czym blog w ogóle będzie.

Wpisy będą dotyczyły moich spostrzeżeń, doświadczeń i przemyśleń związanych z pracą behawiorystki, trenerki oraz opiekunki psów i kotów. Pracuję z psami lękliwymi, agresywnymi, nadpobudliwymi jak i również takimi, które są mniej „problemowe”, a po prostu wymagają podstawowego szkolenia. Będę pisać o tym co mnie cieszy i czym chcę się podzielić. Nie zabraknie też wpisów z życia prywatnego, już wiecie, że lubię się chwalić moim białym szwajcarem, Bordziem. Mam nadzieję, że niektóre wpisy będą się Wam przydawać w życiu codziennym lub pomagać w szkoleniu własnego psa/kota. A więc bądźcie czujni, już niedługo wpisy na temat przebiegu pierwszej konsultacji oraz tego po co psu buty?!

Zosia Zaniewska-Wojtków
Specjalista ds. behawiorystyki psów

← Nowszy wpis
Poprzedni wpis →
Inne z tej kategorii
23/06/2020 Z psem na codzień
Psi behawiorysta – kto to?

Kiedy opiekun psa zdaje sobie sprawę, że nie jest sobie w stanie sam poradzić z problemowych zachowaniem swojego psa, rozpoczyna […]

pies wykonujący polecenie
11/06/2020 Z psem na codzień
Jak nauczyć psa komend?

Komendy dla psa, lub inaczej „hasła”, są kluczowym elementem w treningu psa. To z ich pomocą wskazujemy psu o jakie […]

01/06/2020 Z psem na codzień
Pozytywne szkolenie psów

Wiele opiekunów psów zadaje sobie często pytanie jak wyszkolić psa. Obecnie zmienia się podejście do zwierząt na lepsze, rośnie świadomość […]

Zapisz się Rysunek psa
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×