O nas

Zosia Zaniewska-Wojtków. Matka założycielka.

Złote serce i żelazna konsekwencja. To głównie dzięki niej Psiedszkole tak dynamicznie się rozwija. Zosia jest gruntownie wyszkolona w zakresie szeroko rozumianej psychiki i dobrostanu zwierząt. W ramach kursów trenerskich oraz behawiorysty psów przeprowadza szkolenia grupowe i indywidualne, udziela konsultacji behawioralnych, prowadzi wykłady, zarówno dla pasjonatów, jak i specjalistów behawioryzmu psów, przygotowuje webinary i autorskie szkolenia, a także, z mężem Piotrkiem, pisze książki („Słuchając Psa”, „Szczeka, merda, mówi”, trzecia się pisze). Jest współtwórczynią linii programowej Psiedszkola. Jej pies Bordo to najlepszy przykład skuteczności i umiejętności wprowadzenia w życie jej olbrzymiej wiedzy o treningu i zachowaniu psów. Zosia posiada również najszerszy uśmiech w całym psiedszkolnym zespole.

Piotrek Wojtków. Ojciec dyrektor.

Umiejętności rozumienia psów pozazdrościłby mu sam Doktor Dolittle. Bez jego gigantycznej wiedzy, doświadczenia, empatii i intuicji, świat polskiego behawioryzmu byłby znacznie uboższy. Piotrek jest mistrzem tłumaczenia z języka psiego na ludzki. Prowadzone przez niego, wraz z Zosią, psiedszkolne Psie Spotkania to zapierająca dech w piersiach podróż w świat psiej komunikacji. Jest jednym z pionierów szkolenia psów metodami pozytywnymi w Polsce. Szkoli psy, kształci przyszłych trenerów i behawiorystów, pomaga i konsultuje najtrudniejsze przypadki psich problemów, przygotowuje pasjonujace webianary i szkolenia online. Człowiek instytucja, a do tego prawdopodobnie jedna z najsympatyczniejszych osób na świecie.

Magda Czaprowska. Księżna Ochoty.

Pasja i profesjonalizm. Zarządza wszystkim, co dzieje się na psiedszkolnej sali na warszawskiej Ochocie – od pysznych smaczków po najwyższej próby szkolenia. Dba o kursantów, jak o własną rodzinę – absolwenci kursów na Ochocie są zawsze zadowoleni. Podczas szkoleń grupowych oraz treningów i konsultacji indywidualnych imponuje olbrzymią wiedzą, niezwykłym zrozumieniem i empatią, zarówno dla psów, jak i ich opiekunów.

Kasia Horubała. Siła Spokoju.

200% profesjonalizmu. Na kursach Kasi wszystko działa jak doskonale naoliwona maszyna – każda minuta, każde ćwiczenia jest przez nią dopilnowane i doszlifowane do perfekcji. Każdy szczegół zajęć jest dopracowany, a kursanci po zajęciach wręcz kipią wiedzą. Kasia uwielbia wszystkie psy, ale najszczerszą miłością darzy, te które są białe.

Beata Lubiak. „Kocham tego bulla!”.

Podstawy savoir vivre mówią, że nienależny żartować nazwisk, ale w przypadku Beaty zrobimy wyjątek, bo taka z niej LUBIAK, że każdy ją LUBI. Beata ma złote serce, niesamowitą psią pasję, obsesyjną niemal słabość do bullterierów. Wielka energia i pozytywna moc.

Irena Nowotczyńska. Wielkie serce.

Poza pracą w Psiedszkolu, Irena od lat zajmuje bezdomnymi zwierzętami w jednym z podwarszawskich schronisk. To jedna z przyczyn, dlaczego, tak dobrze rozumie psy, zwłaszcza te przepełnione lękiem i krzywdą. Podczas kursów grupowych i spotkań indywidualnych daje im niesamowite wsparcie i zrozumienie. Pod schroniskową opieką ma też inne zwierzęta – choćby stado kóz, czy kilka owiec. I każda z nich ma miejsce w jej sercu. Irena to chodząca miłość.

Ania Skora. Sportsmenka.

Wiecie co to jest flyball? To widowiskowa i dynamiczna dyscyplina, którą Ania uprawia ze swoją podopieczną, spanielką Shilą. Trenują także obedience oraz frisbee. I taka też jest Ania – energiczna, przebojowa, dokładna i radosna. Potrzebujecie zastrzyku dobrej energii – bierzcie psiaka na treningi u Ani!

Mateusz Glazik. Chłopak „do rany przyłóż”.

Precyzja i empatia, rozum i serducho. Oto Mateusz, którego z branży IT w psi świat wciągnęły jego dwie adoptowane przyjaciółki – Moka i Noela. Mateusz podczas swoich zajęć w Psiedszkolu uwielbia pomagać rozwijać i pogłębiać waszą więź z psem.

Zuza Kargul. Empatyczna i asertywna.

Gdyby nie to, że mdleje przy operacjach, to pewnie byłaby weterynarką. Na wasze szczęście nie jest, bo dzięki temu możecie uczęszczać na jej kursy w Psiedszkolu. Zuza potrafi być równocześnie empatyczna i asertywna, dzięki czemu jej zajęcia w Psiedszkolu polubią wszyscy.

Paweł Lachowicz. Żartowniś.

Uwielbia psy, ludzi i żarty sytuacyjne, które niestety czasem mało kogo poza nim śmieszą. Dba, aby jego zajęcia były nie tylko wymagającym treningiem, ale też dobrą zabawą. Stara się bardzo, aby wszyscy znaleźli podczas kursu, to czego potrzebują i każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo. Ma w sercu specjalną przegródkę dla kundelków.

Ola Wiatrak. Entuzjastka.

W psach zakochana od dziecka. Od kiedy umie czytać, czyta o nich wszystko i chłonie wiedzę na ich temat. Uwielbia obserwować, jak rodzi się dialog opiekuna z psem. Swoim kursantom pomaga zrozumieć mowę psa i pokazuje, jak krok po kroku, w możliwie najłatwiejszy i najbardziej czytelny dla psa sposób, wypracować umiejętności przydatne w codziennym życiu.

Ania Zając. Zając i Wilk.

Nastawiona na psie emocje i budowanie relacji z psem, jej towarzyszem jest wilczak czechosłowacki – Trojan. Przez jego złożoną naturę Ania wiele się nauczyła i dzięki temu pomoże Wam rozwijać się w temacie komunikacji na linii pies-człowiek i pogłębiać relację psioludzkiej przyjaźni.

Magda Dzienisiewicz. Specjalistka od psich lęków.

Zaczęło się od Milo, puchatej kulki, która wyrosła na dużego psa z problemami. Dlatego nie są jej straszne psie lęki i kłopoty, które mogą z tego wynikać. Magda lubi obserwować, jak rodzi się więź między psem a opiekunem. Uważnie przygląda się swoim kursantom, pomaga, jeśli tego potrzebują i cieszy się, kiedy osiągają sukcesy.

Agnieszka Miklasińska.

Od dziecka nazywana „psią mamą”. Uwielbia zdobywać wiedzę i przekazywać ją dalej. Na zajęciach łączy miłość do psów i ludzi. Lubi rozkładać zagadnienia na czynniki pierwsze i szukać rozwiązań dostosowanych do konkretnego psio-ludzkiego zespołu. Empatyczna, profesjonalna, dokładna. Uważa, że nauczanie innych jest ogromną odpowiedzialnością, więc przekazywana wiedza musi być rzetelna i aktualna, a ponadto okraszona dobrym humorem i pozytywną atmosferą.

Matylda Matusiak. Dogoterapeutka.

Poprzez działanie w dogoterapii i jako trenerka psów łączy ze sobą dwie pasje – praca z ludźmi i psami. Jest bardzo komunikatywną osobą zwracającą zarówno uwagę na emocje opiekuna jak i zwierzęcia. Stara się być łącznikiem w relacji obu stron. Dodatkowo jej pasją jest edukacja najmłodszych, ponieważ to oni stanowią przyszłość społeczeństwa.

Paulina Andrzejewska. Redaktor Naczelna Bloga.

Nasza specjalistka od relacji psa i kota w jednym domu 🙂 Behawiorystka i trenerka psów (oczywiście po naszym kursie), a także behawiorystka kotów. Prywatnie opiekunka 3 psów i kota.
W Wojtków Szkolenia sypie pomysłami jak z rękawa, dlatego na naszym blogu nigdy nie wieje nudą.
W życiu kieruje się mottem naszego Ojca Założyciela „konkretny przypadek, konkretne rozwiązanie” 😄

O nas w mediach

Weterynaz z sercm Piotr Wojtków
06/10/2019
Weterynarze z Sercem
Piotr razem z Jantarem ze schroniska pokazywali sposoby na psią nudę.
Pies szukanie smakołyków lub ścieżka przeszkód - jak bawić się z psem w domu
02/10/2019
Pytanie na Śniadanie
Kilka pomysłów na zabawy z psem w domu pokazywali Bordo i Piotr.
jak przygotować psa na pojawienie się niemowlaka w domu
29/09/2019
Pytanie na Śniadanie
Rozmowa z Piotrzem na temat przygotowania psa na pojawienie się dziecka.
psiedszkole wideo
15/09/2019
Rozmowa z Zosią i Piotrem w programie "Mój pies i inne zwierzaki"
Poruszaliśmy dużo ciekawych tematów związanych z relacjami opiekunów i ich psów.
Czy pies czuje się bezpiecznie przy opiekunie
21/09/2019
Wywiad z Piotrem dla PSY.PL
Wywiad m.in. porusza tematy związane z poczuciem bezpieczeństwa, potrzebach psów i postępowaniu tak, aby był z nami szczęśliwy.
biały pies podaje łapę
16/09/2019
Wywiad z Zosią i Piotrem dla HIRO.PL
"Pies to papierek lakmusowy naszych emocji." Rozmowa z psimi behawiorystami: Zofią Zaniewską-Wojtków i Piotrem Wojtków
pies i człowiek leżą na dywanie
12/09/2019
Przedruk fragmentów książki "Słuchając psa" w Gazeta.pl
"Psi behawioryści Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków w książce "Słuchając psa" udzielają wskazówek, które mogą pomóc właścicielom tych czworonogów."
książka psiedszkole zostań dla niego magikiem
08/09/2019
Wywiad z Piotrem i Zosią w KUKBUK
O psich emocjach, relacjach z opiekunami, podstawach szczęśliwego życia i nie tylko... Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Zosią i Piotrem dostępnego w najnowszym KUKBUK.
czy zwierzęta mają uczucia
17/08/2019
Pytanie na Śniadanie
Czy zwierzęta odczuwają wyższe emocje? Sam Frans de Waal powiedział, że większym zagrożeniem jest antropozaprzeczenie niż antropomorfizacja. Głos rozsądku naszej Agaty w temacie zwierzęcych emocji.
behawiorysta psów Piotr Wojtków
16/08/2019
Pytanie na Śniadanie
Maltipoo. To nowo powstająca rasa w Polsce. W zasadzie nie można mówić, aby była to odrębna rasa, bo powstaje z połączenia maltańczyka i toy pudla. Jaki mogą mieć charakter te psy? O tym w dzisiejszym wydaniu Pytania na Śniadanie mówił Piotr.
Piotr Wojtków tvn24 behawiorysta zwierzęcy
12/08/2019
Polska i Świat, Tvn 24
Obecność psa przy człowieku może wpływać pozytywnie na jego samopoczucie. Obecność kota? Także! I można to zrozumieć. Ale, że obecność pszczół? Zobaczcie materiał, gdzie Piotr wystąpił w roli eksperta.
jak zrozumieć psią rzeczywistość dzień dobry tvn
03/08/2019
Dzień Dobry TVN
Wystąpienie Zosi i Piotra w temacie ich książki "Słuchając psa". Nie zabrakło i Borda, który robi największe show!
Kasia Horubała trener psów
28/07/2019
Pytanie na Śniadanie
Wypowiedź naszej trenerki Kasi nt. zagrożeń, które czyhają na małe psy.
Piotr Wojtków behawiorysta i trener szkolenia psów
27/06/2019
Polska i Świat, TVN24
Wypowiedź Piotra nt. terapii z psem w zakładzie karnym i wpływie tego typu działań na osadzonych.
Zofia Zaniewska behawiorystka
24/06/2019
Pytanie na Śniadanie
Wypowiedź Zosi nt. porzucania psów.
porady psiego behawiorysty pytanie na śniadanie
24/06/2019
Pytanie na Śniadanie
Bordo i Piotr pokazują trick "przynieś kiełbaskę". To możliwe! Nawet na wizji.
jak oduczyć psa kopania w ogródku Piotr Wojtków
07/06/2019
Pytanie na Śniadanie
Kopanie w ogródku na komendę? Jak tego nauczyć pokazywał Bordo z Piotrem.
pitbull pogryzł chłopca
05/06/2019
Wydarzenia, 18:50 POLSAT
Wypowiedź Piotra w głównym wydaniu Wydarzeń na temat tego, czy psy niepokoją się obecnością osób, od których czuć alkohol.
co mówi twój pies kiedy śpi pnś
27/05/2019
Pytanie na Śniadanie
O czym może świadczyć pozycja snu psa? Kiedy jest w stanie czuwania, a kiedy jest zrelaksowany i odprężony?
Jak ocenić nastrój psa - kierunki terapii
01/05/2019
Animal Expert, wyd. maj 2019
Artykuł Piotra nt. modeli oceny nastroju na podstawie analizy przypadków. Część 2.
czego kategorycznie nie wolno podawać psom pytanie na śniadanie
03/05/2019
Pytanie na Śniadanie
Czego nie powinniśmy podawać swoim psom do jedzenia, czy lista zakazanych produktów do psiej miski.
Piotr Wojtków PNŚ
23/04/2019
Pytanie na Śniadanie
Emocje psów, czyli jak odczuwają świat nasze psy?
jak ocenić nastrój psa Piotr Wojtków
01/03/2019
Animal Expert, wyd. marzec 2019
Artykuł Piotra nt. modeli oceny nastroju na podstawie analizy przypadków.
od czego zależy psia inteligencja PNŚ
12/03/2019
Pytania na Śniadanie
Psia inteligencja i ranking najinteligentniejszych ras. Ile jest w tym prawdy i jak to rozumieć? Wypowiedź Piotra w tym temacie.
polsat newsk Piotr Wojtków behawiorysta zwierząt
06/03/2019
Wydarzenia, 18:50 POLSAT
Wypowiedź Piotra w temacie pogryzień przez psy oraz jak się zachować w przypadku ataku.
dlaczego twój pies rządzi całym domem Zofia Zaniewska-Wojtków
02/03/2019
Pytanie na Śniadanie
Czy psem trzeba rządzić czy może ważniejsza jest współpraca, zrozumienie i edukacja? Mit o dominacji rozwiewa nasza Zosia.
szkolenie czy terapia behawioralna Piotr Wojtków
01/01/2019
Animal Expert, wyd. styczeń 2019
Artykuł Piotra nt. tego kiedy skolenie może wspomagać terapię behawioralną.
Piotr Wojtków w pnś -dom przyjazny szczeniakowi
25/02/2019
Pytanie na Śniadanie
Pierwsze dni ze szczeniakiem w domu - jak się przygotować i na co zwracać uwagę.
Piotr Wojtków behawiorysta pnś zabawki dla psa na smakołyki
11/02/2019
Pytanie na Śniadanie
Zabawki dla psa mogą mieć różne formy - do przeciągania, do aportowania czy do wydobywania z nich jedzenia. O tych ostatnich w Pytania na Śniadanie wypowiadali się Piotr i Bordo.
szarpaki i gryzaki dla psa uspokajają czy wzbudzają agresję Piotr Wojtków pnś
17/01/2019
Pytanie na Śniadanie
Czy zabawa może wzbudzać agresję? jeżeli tak, to w jakich sytuacjach. Na te pytania odpowiadał Piotr, a pokazywał jak to wyglada z psiego punktu widzenia - Bordo.
tvn24 Piotr Wojtków behawiorysta i trener zwierząt
19/12/2018
Polska i świat, TVN24
Wypowiedź Piotra na temat podróży po świecie z psem rasy Alaskan Malamute.
Jak sobie radzić z agresją łowiecką Piotr Wojtków
01/11/2018
Animal Expert, wyd. listopad 2018
Ostatni artykuł z cyklu Piotra jak radzić sobie z zachowaniami agresywnymi. Tym razem tematem artykułu była agresja łowiecka.
behawiorysta psów w pytaniu na śniadanie ze swoim psem
08/12/2018
Pytanie na Śniadanie
Jak pies czuje się po stracie opiekuna? Odczuwa żałobę? Czy może cierpieć i popaść w stan depresji. Głos Piotra w towarzystwie Bordo w Pytaniu na Śniadanie.
Zofia i Piotr Wojtków w pytaniu na śniadanie opowiadają o białym owczarku szwajcarskim
04/12/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem rodzina założycieli naszej szkoły - Zosia i Piotr oraz Bordo mieli przyjemność opowiedzieć o rasie biały owczarek szwajcarski.
pnś Piotr Wojtków z psem
23/11/2018
Pytanie na Śniadanie
I po raz trzeci tej jesieni udało nam się odwiedzić Pytanie na Śniadanie z naszymi absolwentami! Tym razem oprócz Bordo i Piotra, pojawił się też absolwent kursu TRENER PSÓW organizowanego w WOJTKÓW Szkolenia - Kuba. A tematem rozmowy było wycieranie łap po jesiennych spacerach.
spacer z psem
19/11/2018
Supernews, SuperStacja
Nowelizacja prawa zakłada, że kary za niezachowanie odpowiednich środków ostrożności mają być wyższe. Wyższe kary mają być też za szczucie, drażnienie czy płoszenie psów. Wypowiedź Piotra na ten temat w "Supernews" w SuperStacji.
słowa które rozumie pies
08/11/2018
Pytanie na Śniadanie
Znowu odwiedziliśmy studio Pytanie na Śniadanie. Tym razem oprócz Piotra i Bordo, posłuchać można było Olimpii i Zoś - absolwentek naszego kursu trenerskiego. Temat: Jak rozumieją nas psy...
tresura psów warszawa pnś
17/10/2018
Pytanie na Śniadanie
Czy rozwój technologii, w tym powstawanie nowych aplikacji, może wpłynąć pozytywnie na polepszenie jakości pracy behawiorystów i trenerów. O tym mówił m.in. Piotr oraz Gosia (nasza kursantka z kursu trenerskiego w WOJTKÓW Szkolenia) w Pytaniu na Śniadanie.
weterynarze z sercem Piotr Wojtków behawiorysta
14/10/2018
Weterynarze z sercem, TVP 1
Od kilku lat prowadzimy program pomocy psom w schronisku. Zobaczcie materiał, w którym jest reportaż z naszych zajęć. W materiale pokazany jest nasz styl prowadzenia zajęć, którego uczymy kursantów szkolenia trenerskiego.
Piotr Wojtków behawiorysta weterynarze z sercem
07/10/2018
Weterynarze z sercem, TVP 1
Zapraszamy do obejrzenia materiału, w którym pokazy został fragment naszej pracy w schronisku. W programie pokazane zostały przykładowe ćwiczenia odwrażliwiania psa, który boi się obcych osób.
agresja o podłożu frustracyjnym analiza na przykładzie przypadków
01/09/2018
Animal Expert, wyd. wrzesień 2018
Artykuł Piotra nt. technik pracy z psami prezentującymi zachowania agresywne o podłożu frustracyjnym.
co na jesień z psem jak czuć się lepiej
26/09/2018
Pytanie na Śniadanie
Jesienna depresja dotyka także psów, zobaczcie co ma do powiedzenia na ten temat Piotr.
luksusowe meble dla czworonogów Zofia-Zaniewska-Wojtków pnś
16/09/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem temat trochę odbiegający od szkolenia: luksusowe meble dla psów. Fanaberia czy wybaczalny luksus?
Piotr Wojtków psi behawiorysta co twój pies mówi o twojej osobowości
12/09/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem temat trochę odbiegający od szkolenia: Czy obecność psa przy naszym boku pomaga nawiązać nowe kontakty społeczne?
Piotr Wojtków behawiorysta i trener zwierząt wywiad dla polsat news
20/08/2018
Wydarzenia, 18:50 POLSAT
Wypowiedź Piotra w sprawie kradzieży psów.
agresja o podłożu lękowym jak sobie z nią radzić
01/07/2018
Animal Expert, wyd. lipiec/sierpień 2018
Artykuł Piotra nt. technik pracy z psami prezentującymi zachowania agresywne o podłożu lękowym w stosunku do ludzi.
Piotr Wojtków behawiorysta opowiada o psim lęku przed burzą pnś
15/07/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem Piotr w towarzystwie Bordo, Bójki i Akopa opowiadał o tym jak pomóc psu, który boi się burzy.
szkolenia dla psów warszawa
01/07/2018
Pytanie na Śniadanie
Czy psy się upodabniają do właścicieli? Na te i inne pytania odpowiadał Piotr w Pytaniu na Śniadanie.
jak pomóc swojemu zwierzakowi przetrwać upały pnś
15/06/2018
Pytanie na Śniadanie
Jak pomóc psu przetrwać upalne dni. Jak mu pomóc i czego unikać? O tym Piotr i Bordo mówili w Pytaniu na Śniadanie.
jak bezpiecznie podróżować z psem i kotem w samochodzie
10/06/2018
Pytanie na Śniadanie
Piotr znów miał przyjemność być gościem Pytanie na śniadanie. Tym razem było to wyjątkowe i ważne spotkanie, bo towarzyszyły mu 2 psiaki szukające domu: - Albert, wspaniały i społeczny pies oraz - Benia, która potrzebuje bezpiecznego domu. Tematem wystąpienia było przewożenie psa samochodem.
agresja o podłożu lękowym - technika pracy z psami
01/05/2018
Animal Expert, wyd. maj/czerwiec 2018
Artykuł Piotra nt. technik pracy z psami prezentującymi zachowania agresywne o podłożu lekowym w stosunku do innych psów.
21/05/2018
"W samo południe" Jedynka
Ostatnio dość głośno o zaostrzeniu kar dla opiekunów "psów agresywnych". Piotr miał okazję wypowiedzieć się na ten temat w radiowej Jedynce. Materiał można odsłuchać klikają w zdjęcie obok (następnie po prawej stronie należy otworzyć materiał z 21 maja, około 20 minuty).
Piotr Wojtków jak pomóc psu przetrwać burzę
19/05/2018
Pytanie na Śniadanie
Burze mogą bardzo stresować nasze psy. Piotr tłumaczy jakie są przyczyny i w jaki sposób pomóc psu podczas burzy.
wywiad z Zofią Zaniewską behawiorystką i trenerką psów Psiedszkole
10/05/2018
Fakty, TVN24
Komentarz Zosi w sprawie skrajnie zaniedbanego psa.
Zofia Zaniewska behawiorystka psów w pytaniu na śniadanie
02/05/2018
Pytanie na Śniadanie
Zosia komentuje sytuacje coraz częstszych kradzieży psów. mówi jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo naszych zwierząt.
szkolenie psów gazeta
27/04/2018
Gazeta Wyborcza
Wywiad z Piotrem na temat oglądania z psem telewizji, odbierania przez psy dźwięków i obrazów.
pytanie na śniadanie Piotr Wojtków szkolenia psów warszawa
26/04/2018
Pytanie na Śniadanie
Niszczenie butów czy nauka czystości to najczęstsze problemy z wychowaniem szczeniąt. jak z nimi sobie radzić? Zobaczcie wystąpienie Piotra.
jak zachęcić psa do kąpieli
20/04/2018
Pytanie na Śniadanie
Bordo i Piotr tym razem pokazywali jak przyzwyczaić psa do kąpieli.
trener psów warszawa
12/04/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem Piotr miał okazję wypowiedzieć się, na co zwracać uwagę, gdy przygotowujemy się do zaadoptowania lub zakupu szczeniaka.
rzucanie psu piłki może być dla niego szkodliwe
29/03/2018
Pytanie na Śniadanie
Rzucać psu piłeczkę czy nie? Jakie mogą być alternatywy na spożytkowanie energii psa? Na te pytania odpowiadał Bordo prezentując alternatywne zabawy (oraz Piotr).
jak pies wyraża złość, frustrację i strach
26/03/2018
Pytanie na Śniadanie
Emocje psów i emocje ludzkie: Kiedy są podobne, a kiedy się różnią? Jakie są "pułapki uczłowieczania"? O tym w "Pytanie na śniadanie" mówiła nasza Zosia Zaniewska.
agresja o podłożu lękowym
01/03/2018
Animal Expert, wyd. marzec/kwiecień 2018
Artykuł Piotra nt. układania planu treningowego na podstawie oceny według modelu EMRA.
Jak okazywać uczucia swoim zwierzętom pytanie na śniadanie
14/02/2018
Pytanie na Śniadanie
Tym razem temat walentynkowy - okazywanie uczuć psom. Piotr razem z Bordem pokazali co w świecie psów może być przyjemne, a co może sprawiać, że pies czuje się zagrożony.
pudel pies doskonały pytanie na śniadanie Piotr Wojtków
16/01/2018
Pytanie na Śniadanie
O pudlach słów kilka, czyli pudel jako pies pracujący (aporter), nie pies do towarzystwa.
schroniska wstrzymują adopcję przed świętami pnś
22/12/2017
Pytanie na Śniadanie
Czy szczeniak to dobry pomysł na gwiazdkowy prezent? Na to i inne pytania, odpowiada nasza Zosia Zaniewska.
choinka i świąteczne ozdoby vs zwierzęta Piotr Wojtków
18/12/2017
Pytanie na Śniadanie
Choinka czy bombki mogą być świetna zabawką, przy świątecznym stole jest mnóstwo pokus dla naszych psów, czyli jak przygotować psa na święta?
model emra w terapii psów agresywnych
01/11/2017
Animal Expert, wyd. listopad 2017
Artykuł Piotra nt. w jaki sposób można wykorzystać model EMRA w ocenia zachowań problemowych u psa.
opieka nad psami
28/10/2017
Pytanie na Śniadanie
Garść informacji o specyficznej rasie jaką jest chow-chow. Jednym z gości był Piotr.
co myśli twój pies wywiad z Piotrem Wojtków
22/09/2017
Pytanie na Śniadanie
Tym razem tematem były psie emocje, czyli kiedy psy się cieszą, a kiedy są wystraszone lub zestresowane. Krótkiej lekcji udzielił Bordo (razem z Piotrem).
trenerzy psów z psem
11/09/2017
Pytanie na Śniadanie
Zjadanie śmieci na spacerze to poważny i niebezpieczny problem. Jak tego oduczyć? Posłuchajcie sami.
szkółka dla psów warszawa Piotr Wojtków polsat news
13/07/2017
Polsat News
Komentarz Piotra w sprawie "ataku" bullteriera na dzieci bawiące się na placu zabaw.
Kundelki szybciej się uczą i są bardziej odporne na choroby Piotr Wojtków pnś
01/06/2017
Pytanie na Śniadanie
Kilka słów o "mądrości" kundelków. Tym razem bohaterem był Bonio.
Piotr Wojtków o szkole dla psów dogadajcie się
31/12/2016
TV Republika
Kolejny ciekawy i obszerny wywiad z Piotrem nt. tego, jak przygotować psa na sylwestrową noc.
Piotr Wojtków w telewizji republika psi behawiorysta
24/12/2016
TV Republika
Obszerny wywiad z Piotrem nt. tego, czy pies to dobry pomysł na prezent pod choinkę.
traktuje zwierzę jak dziecko pnś
10/11/2016
Pytanie na Śniadanie
Czy należy traktować psa jako członka rodziny? Jakie są zalety takiego sposobu postrzegania psów, a jakie jest ryzyko uczłowieczania?
Rysunek psa
Chcesz zostać trenerem?
Zapisz się
Zapisz się Rysunek psa
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×