Przemek Barczyk

pracuję jako: behawiorysta, trener szkolenia psów

miejsce: Warszawa i okolice

specjalizuję się w: szkolenie psów w zakresie ogólnym, spacery aktywne, komunikacja na linii pies człowiek

telefon: 662 272 351

O mnie: 

Psy od zawsze były dla mnie kimś wyjątkowym. Często łatwiej było mi się dogadać z nimi, niż z ludźmi. Gdy będąc dzieckiem nie miałem jeszcze swojego, zdarzało mi się pójść do sąsiadów i zapytać: „czy Pimpuś może wyjść na dwór?”. Blokowe, tak zwane bezpańskie psy, były zawsze moją bandą. Kiedy mój wujek przygarnął małego Fafika, ten został moim prawdziwym przyjacielem. Jako sześciolatek prosiłem członków rodziny o jakieś drobne datki, żebym mógł kupić mu trochę dobroci w mięsnym. Do dziś mam w pamięci obraz, jak odrywał się od psiego towarzystwa i pędził do mnie gdy go wołałem. I jak teraz sobie o tym pomyślę… to dopiero było żelazne odwołanie. Mój pierwszy pies Szagi, był ze mną 16,5 roku. Byliśmy nierozłączni. Odegrał w moim życiu bardzo ważną rolę. Podobnie, jak mój obecny pies Milo. To dzięki niemu jestem w miejscu, w którym jestem i robię to, co robię.

Po ukończeniu kursów trenera psów i behawiorysty w Wojtków Szkolenia postanowiłem zmienić swoją pasję w pracę zawodową. I teraz jestem szczęśliwym człowiekiem, który lubi to co robi. W życiu z psem podstawą jest dla mnie zbudowanie pozytywnej relacji pełnej wzajemnego szacunku, zaufania oraz świadomości potrzeb. Uważam, że treningi jak i konsultacje behawioralne to praca zarówno z psami, jak i ich opiekunami. Dlatego stawiam na szczerość i otwartość w kontakcie z opiekunem.

Moja oferta:

Trening indywidualny oraz konsultacje behawioralne na terenie Warszawy (Żoliborz, Bielany, Wola, Bemowo, Centrum, Praga Północ, Praga Południe, Wawer). Możliwy jest dojazd poza wyznaczony obszar zarówno w Warszawie, jak i poza nią (Maków Mazowiecki i okolice) po wcześniejszym ustaleniu.

Cennik:

Trening posłuszeństwa 150 zł.

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20 zł/10 km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×