Regulamin szkoleń indywidualnych

Nie da się wypisać reguł tak, aby brzmiały miło, ale uwierzcie mi, piszemy je w miłym tonie 🙂

 1. Postaramy się zaproponować najbliższy termin spotkania. Konsultacja będzie z umówioną przez formularz na stronie osobą. Bardzo często towarzyszy nam jeszcze student/ka, który/a się od nas uczy.
 2. Czasami dzień przed spotkaniem wysyłamy SMSa z prośbą o potwierdzenie spotkania. Jeżeli dostaniecie takiego SMSa, opowiedzcie nam koniecznie. Jeżeli nie dostaniemy odpowiedzi do 18.00 to uznajemy spotkanie za odwołane.
 3. Jeżeli pies jest agresywny wobec ludzi, to musimy być o tym poinformowani. Wtedy organizujemy spotkanie tak, by unikać niebezpiecznych sytuacji i bardzo często rozpoczyna się ono poza mieszkaniem.
 4. Przed pierwszym spotkaniem często prosimy, aby nie karmić psa w dniu naszego spotkania. Nieważne czy pies jest „jadkiem” czy „niejadkiem” i czy zawsze ma dostęp do jedzenia. Zazwyczaj pracujemy tak długo, jak długo pies ma motywację na zdobywanie jedzenia- jeżeli motywacja będzie mała, to możliwe że nie uda nam się wprowadzić wszystkich ćwiczeń i będziemy musieli spotkać się ponownie.
 5. Pies powinien posiadać komplet szczepień oraz aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Opiekun powinien posiadać przy sobie zaświadczenie o aktualnym szczepieniu i może zostać poproszony o okazanie go. Wyjątkiem są szczeniaki, które nie muszą posiadać kompletu szczepień.
 6. Pracujemy używając jedynie pozytywnych metod szkoleniowych- nie prowadzimy treningów oraz konsultacji behawioralnych z psami posiadającymi założone kolczatki, łańcuszki zaciskowe, obroże elektryczne lub inne awersyjne narzędzia.
 7. Jeżeli spotkanie zostanie odwołane przez Was poniżej 24 godzin przed ustalonym terminem to, aby umówić się ponownie będziemy wymagali uprzedniej, bezzwrotnej wpłaty na konto w wysokości kwoty równoważnej wartości odwołanego spotkania. Nowe umówione spotkanie jest dodatkowo płatne według cennika.
 8. W niektórych przypadkach prosimy o wysłanie filmów obrazujących dane zachowanie psa. Należy je wysłać najpóźniej 24h przed spotkaniem, chyba że ustalimy inaczej. Brak wysłania filmów może być równoznaczny z odwołaniem spotkania.

  Jeżeli prosimy o wysłanie filmików* to zachęcamy do wysłania ich przez wetransfer -stronę, przez którą można wysyłać pliki o większych rozmiarach https://wetransfer.com/.
 9. Czasami nagrywamy przebieg spotkania, co pozwala nam później na dogłębną analizę oraz wspólne omówienie pewnych zdarzeń, których nie jesteśmy w stanie zaobserwować „na gorąco”.
 10. Nasze spotkanie nie jest gwarantem rozwiązania wszelkich problemów behawioralnych bądź osiągnięcia pożądanych celów treningowych. Bardzo często zdarza się, że już pierwsze spotkanie przynosi oczekiwane efekty, jednak istnieją sytuacje, w których potrzebne są dodatkowe spotkania.
 11. Gdy konsultacja jest z dojazdem do klienta, umawiamy się na konkretną godzinę, natomiast prosimy o wyrozumiałość, jeśli spóźnimy się 20 min – zawsze staramy się informować o ewentualnych opóźnieniach.

I ostatnia prośba, aby nam się łatwiej pracowało i aby atmosfera była luźniejsza, proszę o jak najszybsze przejście na Ty ;)​

*Dlaczego taki duży nacisk kładziemy na przygotowanie materiału filmowego? Podczas spotkania bardzo często niepożądane przez opiekuna zachowanie nie jest prezentowane przez psa. Dodatkowo, gdy wysyłacie nam filmiki interakcji Waszego psa z innym, jesteśmy w stanie szczegółowo ocenić intencje psa, przez co łatwiej będzie nam dobrać odpowiednią technikę pracy. Kolejnym powodem jest to, że podczas spotkania możemy wspólnie obejrzeć filmiki, oglądając je klatka po klatce możemy odczytać bardzo subtelne sygnały, które wysyłają sobie psy. Na żywo nie zdążylibyśmy Wam ich opisać i pokazać, a dzięki takim wspólnym „seansom” jesteśmy w stanie Was nauczyć interpretować zachowania Waszego psa.

Zapisz się Rysunek psa
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×