Nasze miejsca

Nasze przedszkole dla psów dysponuje całorocznymi, ogrzewanymi salami szkoleniowymi, ogrodzonymi placami, dojeżdżamy też do klienta.

Miejsca zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne, zarówno szkoleniowe jak i konsultacje behawioralne, prowadzimy w ustalonym z klientem miejscu. Czasami umawiamy się w naszej lokalizacji, najczęściej jednak spotkania odbywają się w miejscu zamieszkania klienta, w parku lub mieście – tam, gdzie występuje problem lub są najbardziej korzystne warunki do pracy z psem. Pozwala to nam skutecznie realizować etapy pracy i doradzać, jak postępować w miejscach występowania problemów.

Chcesz zapisać się na szkolenIe indywidualne?

Zapisz się na szkolenie!

Miejsca zajęć grupowych

Szkolenia grupowe prowadzimy w bezpiecznych miejscach – na ogrodzonych placach szkoleniowych lub w salach treningowych. Te standardy utrzymywane są we wszystkich naszych lokalizacjach. Daje nam to możliwość dopełnienia wszystkich starań, aby teren był bezpieczny, czysty i aby warunki sprzyjały skutecznym początkom nauki. W kolejnych etapach szkolenia często opuszczamy place i sale szkoleniowe, aby nabyte w łatwiejszych warunkach umiejętności utrwalać w sytuacjach trudniejszych i bardziej rozpraszających.

Prowadzimy szkółkę dla psów, w której zajmujemy się tresurą psów. Więc jeśli jesteś zainteresowany naszym psim przedszkolem dołącz do nas na kursach i wybierz jedno ze szkoleń!

Obecnie zajęcia grupowe prowadzimy w następujących miejscach:

Psie Miasteczko Wilanów

place szkoleniowe

Miejsce:
Mało w Warszawie jest miejsc, gdzie jest tak rozległa przestrzeń. My znaleźliśmy ją w warszawkim Wilanowie, w znakomitej lokalizacji, bo bardzo blisko ulicy Przyczółkowej, kilkaset metrów od powstającego węzła obwodnicy Warszawy. Nasze miejsce znajduje się tuż przy Pałacyku w Wilanowie, a place umiejscowione są przy ulicy Wiedeńskiej, około 300 metrów od skrzyżowania z ulicą Pałacową. Dokładną lokalizację można zobaczyć klikając na link z mapką. Dysponujemy tu terenem o powierzchni prawie hektara. Do tej pory wystarczał nam ogrodzony, około 1000mkw plac, gdzie prowadziliśmy zajęcia w sezonie marzec-listopad. Wraz z rozwojem szkoły postanowiliśmy, że wiosną 2020 roku ogrodzimy dodatkowe 2-3 place, dzięki czemu będziemy mogli rozwijać działania psiego pszedszkola, prowadzić kursy grupowe równolegle, wprowadzać nowe szkolenia do oferty naszej szkoły, organizować w bezpiecznej formie Psie Spotkania i treningi indywidualne. Pod względem rozległej przestrzeni, której wiele psów potrzebuje, miejsce to jest idealne. Dodatkowo są to świetne tereny spacerowe, więc kursanci, którzy nas odwiedzają, mogą po treningu wybrać się na bardzo przyjemny spacer z psem wczuwając się w wiejski klimat okolicznych pól, których niewiele zostało w naszej stolicy.

Udogodnienia:

  • Parking
  • Ogrodzony, bezpieczny teren
→  Zobacz na mapie

Galeria:

Sale na warszawskiej Ochocie

studio szkoleniowe

Miejsce:
Jest to miejsce jakich nie ma na psiej mapie Warszawy, a nawet psiej mapie Polski.  Znajduje się na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Szczęśliwickiej 57 tuż przy znanym większości psiarzom Parku Szczęsliwickim. Przestronna, industrialna przestrzeń po dawnej szwalni idealnie spełniała nasze oczekiwania, więc wyremontowaliśmy i przystosowaliśmy ją do naszych potrzeb. Teraz to ogrzewany obiekt o wielkości około 250mkw, w którym znajduje się duża sala szkoleniowa, sala do prowadzenia wykładów, gabinet behawiorysty, toaleta. Z racji zadaszenia i ogrzewania zajęcia prowadzimy tutaj także zimą i gdy pogoda na zewnątrz jest kapryśna, a każdy kursant może komfortowo pracować ze swoim psem. Prowadzimy tu zarówno szkolenia grupowe jak i zajęcia indywidualne dla psów i ich opiekunów. Oprócz tego organizujemy tu praktyki podczas kursów dla trenerów i behawiorystów, wykłady dla naszych kursantów, treningi psich sportów raz treningi terapeutyczne.

Udogodnienia:

  • Ogrzewanie
  • Toaleta
  • Parking przy ulicy
→  Zobacz na mapie

Galeria:

Plac treningowy na Wawrze

plac szkoleniowy

Miejsce:
Nasza nowa lokalizacja, przy lecznicy całodobowej Sfora na Wawrze. Szkolenia są przez nas organizowane w kameralnej atmosferze. Grupy liczą maksymalnie 3 psy, więc każdy psi i ludzki uczeń ma otrzymuje dużą ilość uwagi ze strony trenera. Zajęcia przy dobrej pogodzie prowadzimy na oświetlonym placyku, a przy mniej sprzyjającej aurze schowamy się do ogrzewanego namiotu. Zajęcia w tym miejscu prowadzimy całorocznie, organizujemy tu nasze sztandarowe kursy Maluchy i Starszaki

Udogodnienia:

  • Ogrodzony, bezpieczny teren
  • Parking przy ulicy oraz na parkingu lecznicy Sfora
→  Zobacz na mapie

Galeria:

Chcesz zapisać się na szkolenIe grupowe?
Zapisz się na szkolenie!
Zapisz się Rysunek psa
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×