Nasze miejsca

Dysponujemy całorocznymi, ogrzewanymi salami szkoleniowymi, ogrodzonymi placami, dojeżdżamy też do klienta.

Miejsca zajęć indywidualnych

Zajęcia indywidualne, zarówno szkoleniowe jak i konsultacje behawioralne, prowadzimy w ustalonym z klientem miejscu. Czasami umawiamy się w naszej lokalizacji, najczęściej jednak spotkania odbywają się w miejscu zamieszkania klienta, w parku lub mieście – tam, gdzie występuje problem lub są najbardziej korzystne warunki do pracy z psem. Pozwala to nam skutecznie realizować etapy pracy i doradzać, jak postępować w miejscach występowania problemów.

Chcesz zapisać się na szkolenIe indywidualne?

Zapisz się na szkolenie!

Miejsca zajęć grupowych

Szkolenia grupowe prowadzimy w bezpiecznych miejscach – na ogrodzonych placach szkoleniowych lub w salach treningowych. Te standardy utrzymywane są we wszystkich naszych lokalizacjach. Daje nam to możliwość dopełnienia wszystkich starań, aby teren był bezpieczny, czysty i aby warunki sprzyjały skutecznym początkom nauki. W kolejnych etapach szkolenia często opuszczamy place i sale szkoleniowe, aby nabyte w łatwiejszych warunkach umiejętności utrwalać w sytuacjach trudniejszych i bardziej rozpraszających.

Obecnie zajęcia grupowe prowadzimy w następujących miejscach:

Warszawa - Wilanów

plac szkoleniowy

Miejsce:
W tym miejscu mamy do dyspozycji ogrodzony plac, który znajduje się przy ulicy Wiedeńskiej, około 300 metrów od skrzyżowania z ulicą Pałacową. Dokładną lokalizację można zobaczyć klikając na link z mapką. W miejscu tym prowadzimy zarówno treningi indywidualne, grupowe jak i Psie Spotkania, Treningi Terapeutyczne czy praktyki podczas naszych szkoleń trenerskich i behawioralnych.

Udogodnienia:

  • Parking
  • Ogrodzony, bezpieczny teren
→  Zobacz na mapie

Galeria:

Warszawa - Ochota

studio szkoleniowe

Miejsce:
Jest to nasza największa lokalizacja mieszcząca się w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 57. To całoroczny, ogrzewany obiekt o powierzchni prawie 250mkw, w którym mieszczą się 2 sale szkoleniowe, nasze biuro, miejsce do prowadzenia konsultacji indywidualnych, wykładów. Prowadzimy tu zarówno szkolenia grupowe jak i zajęcia indywidualne dla psów i ich opiekunów. Oprócz tego organizujemy tu praktyki podczas kursów dla trenerów i behawiorystów.

Obecnie sala jest remontowana. Otwarcie 3 listopada 2019r. !

Udogodnienia:

  • Ogrzewanie
  • Toaleta
  • Parking przy ulicy
→  Zobacz na mapie
Chcesz zapisać się na szkolenIe grupowe?
Zapisz się na szkolenie!
Zapisz się! Rysunek psa
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×