Paulina Andrzejewska

pracuję jako: behawiorystka psów i kotów, trenerka szkolenia psów

miejsce: Lubin/Wrocław (dodatkowa opłata) oraz konsultacja online

specjalizuję się w: szkoleniu psów, rozwiązywaniu problemów behawioralnych psów i kotów, budowaniu relacji pies – kot

telefon: 531-170-346

O mnie: Od zawsze wiedziałam, że chce poznać sekretny język zwierząt. Wiedzieć co do mnie mówią i potrafić im odpowiadać. Dzięki licznym szkoleniom i kursom zrozumiałam jak bardzo to pomaga w eliminowaniu niepożądanych zachowań u zwierząt.

Dzięki mojej „wielozadaniowości” i zamiłowaniu do psów i kotów jednocześnie, zajęłam się pracą nad relacją pies – kot. W zawodzie kociej behawiorystki pracuję blisko 6 lat prowadząc indywidualną praktykę behawioralną oraz webinary i szkolenia dla kocich opiekunów.

Do psiego świata wkroczyłam 5 lat temu kiedy na świat przyszedł mój mops! Od tamtej pory stale dokształcam się w temacie psiej komunikacji, problemów behawioralnych dzięki licznym kursom i szkoleniom m.in z ramienia Wojtków Szkolenia czy wielu innych zagranicznych specjalistów w tej branży.

Oprócz prowadzenia indywidualnej praktyki behawioralnej, zajęłam się również pisaniem artykułów do magazynów branżowych takich jak: Animal Expert, Pies z Charakterem czy Zoobranża. Wszystko po to, żeby edukować psich i kocich rodziców. Chcę pokazać, że życie ze zwierzętami w zgodzie, z zaspokajaniem ich potrzeb bez ogromnego wysiłku jest możliwe. Chcę inspirować do zmian, tworzyć lepsze środowisko dla naszych pupili i życie o jakim marzą.

Moja oferta: Prowadzę treningi indywidualne, treningi grupowe oraz konsultacje behawioralne psów i kotów. Mieszkam 80 km pod Wrocławiem w urokliwej miejscowości stąd pracuje głównie lub na terenie Wrocławia (za dodatkową opłatą).

Cennik: 

Konsultacja behawioralna: 200 zł.

Trening indywidualny: 150 zł.

Dojazd do Wrocławia dodatkowo: 60 zł.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×