Patrycja Ziulczyk

pracuję jako: trener szkolenia psów

miejsce: Warszawa

specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym

telefon: 511 461 529

O mnie:

Swoją przygodę z treningiem psów zaczęłam od chęci pomocy swojej małej znajdźce Kodzi, która borykała się z wieloma problemami, między innymi lękowymi. W trakcie treningów, dzięki którym Kodzia stawała się coraz bardziej otwarta i komunikatywna zrozumiałam, że to właśnie to chce w życiu robić – pomagać nie tylko mojemu, ale także innym psiakom i ich opiekunom w lepszym zrozumieniu potrzeb obu stron. Z tego powodu zapisałam się na kurs trenera psów w Wojtków Szkolenia, a niedługo potem również na kurs behawiorysty. Nieustannie staram się powiększać zakres swojej wiedzy i moich umiejętności by jak najlepiej zrozumieć psa i jego potrzeby.

W mojej pracy z psami staram się zrozumieć problem i odpowiednio dostosować ćwiczenia tak, by jak najlepiej pomóc opiekunom zrozumieć psa by również oni mogli być dla niego wsparciem. Uwielbiam obserwować psiaki, które z treningu na trening zacieśniają swoją więź z opiekunem i coraz chętniej i sprawniej wykonują ćwiczenia.

 

Moja oferta:

Konsultacje treningowe na terenie dzielnic: Wawer, Wilanów, Ursynów, Mokotów, Bielany i Żoliborz z dojazdem do klienta

 

Cennik:

Trening indywidualny 150 zł

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×