Ania Zając

pracuję jako: trenerka szkolenia psów, behawiorystka

miejsce: Warszawa oraz konsultacje online

telefon: 881210691

O mnie:

Jestem osobą empatyczną i zawszę próbuję zrozumieć z czym zmaga się opiekun, moje zdolności interpersonalne rozwinęłam na studiach magisterskich o kierunku etyka – mediacje i negocjacje oraz dodatkowo na studiach podyplomowych coaching z elementami psychologii. Moja przygoda trenerska rozpoczęła się w Wojtków Szkolenia oraz trwa nadal. Nieustannie poszerzam wiedzę odnośnie treningu z psem jak i ogólnie rozumianego behawioryzmu, poprzez czytanie najnowszych publikacji oraz uczestnictwo w webinarach, kursach oraz szkoleniach.

Często można mnie spotkać w okolicach Krakowa, w domu rodzinnym na wsi, wtedy ładuję baterie wraz ze swoim psem – Trojanem, możecie wtedy również umówić się ze mną na konsultację (w Krakowie).

Uwielbiam zagłębiać się w temat osobowości psa, jego przeszłości, jakiej jest rasy bądź w jakim typie rasy jest. Uważam, że im lepiej poznamy psa tym łatwiej będzie nam dobrać odpowiednie metody szkoleniowe. Fascynuje mnie to jakie pies wybiera strategie radzenia sobie w trudnych dla siebie sytuacjach, lubię docierać do źródła danego zachowania.

Prowadzę treningi indywidualne na terenie Warszawy (Ochota, Wola, Śródmieście) oraz w Krakowie i najbliższej okolicy oraz konsultacje online.

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Trening indywidualny: 150 zł.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×