Agnieszka Miklasińska

pracuję jako: trenerka szkolenia psów, behawiorystka, Certyfikowany Instruktor Rally-O

miejsce: Warszawa oraz okolice

telefon: 515923922

O mnie:

Zwierzęta były ze mną od zawsze. Od dziecka „ratowałam” wszystkie, które potrzebowały pomocy, a okoliczni lekarze weterynarii traktowali mnie jak stałego bywalca swoich gabinetów.
Z wykształcenia jestem technikiem weterynarii, zootechnikiem i biologiem rozrodu zwierząt.
Odkąd pamiętam moje życie było związane z psami…i z końmi.

Od kilku lat zawzięcie i skrupulatnie szkolę się w pracy z psami, starając się nieustannie podnosić poziom swojej wiedzy i kwalifikacji, aby po pierwsze – być lepszym kompanem dla swoich psów, a po drugie – przekazywać swoim klientom jak najbardziej rzetelną, aktualną wiedzę, dostosowaną do ich potrzeb. Kładę nacisk na to, aby każdy opiekun psa mógł stworzyć trwałą i bezpieczną relację ze swoim psem, co jest niezbędnym fundamentem do dalszej efektywnej i sprawiającej radość pracy.

Kolejno odbywane kursy, szkolenia, seminaria, udziały w webinarach, a także wielogodzinne rozmowy i analizy „pieskowych przypadków” z innymi pasjonatami, każdorazowo zbliżają mnie do coraz lepszego rozumienia psów.

Jednak praca z psami na samych psach się nie kończy… Podejmując się uczenia innych, nie wystarczy mieć wiedzy, lecz trzeba też potrafić umiejętnie tę wiedzę przekazać dalej. Dlatego w każdym zespole psio-ludzkim ważny jest zarówno pies- jego emocje, uczucia, stan psycho-fizyczny, ale także człowiek- on także potrzebuje zrozumienia, uważności i empatii.

Każdego psa i każdą sytuację traktuję indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych przypadków. Specjalizuję się w treningu posłuszeństwa, a także w zagadnieniach behawioralnych – uwielbiam przybliżać ludziom z kim mają do czynienia, decydując się na przyjęcie do swojej rodziny psa. Lubię rozkładać zagadnienia na czynniki pierwsze i szukać rozwiązań dostosowanych do konkretnego psio-ludzkiego zespołu.

 

Moja oferta:

Prowadzę treningi indywidualne z zakresu posłuszeństwa, treningi grupowe, konsultacje behawioralne oraz grupowe i indywidualne zajęcia Rally -O

 

Cennik:

Indywidualny trening posłuszeństwa (1h) – 200 zł

Konsultacja behawioralna – 250 zł

Dojazd na terenie dzielnic Ursus, Bemowo, Włochy, Ochota, a także Piastów, Babice – bezpłatnie.

Pozostałe rejony – płatne dodatkowo 20 zł/ 10 km

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×