Zofia Zaniewska-Wojtków psia behawiorystka

Zosia Zaniewska-Wojtków

pracuję jako: behawiorystka, trenerka psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi, szkoleniu psów

telefon: – 606 940 938 (chwilowo nie prowadzę konsultacji)

O mnie:
W mojej pracy najbardziej fascynuje mnie szukanie nowych doniesień ze świata nauki nt. emocji psów, ich zachowań, technik pracy. Dlatego jako założycielka Psiedszkola jeżdżę po świecie, obserwuję, praktykuję i uczę się od najlepszych trenerów i behawiorystów. Potem przenoszę do Psiedszkola całą zdobytą wiedzę, wdrażam pomysły w pracę naszego zespołu. Ponadto pasjonują mnie psie sporty. Mam za sobą liczne starty w obedience (OB 2). Ostatnio praktykuję z moim psem Bordo też nosework.

Moja oferta:

Ważne – tymczasowo nie prowadzę konsultacji z racji urlopu macierzyńskiego

Na terenie Warszawy prowadzę konsultacje behawioralne, treningi indywidualne w zakresie ogólnym oraz podstaw psich sportów jak obedience, rally-o czy nosework. Dojeżdżam do klienta oraz prowadzę treningi w naszym studio szkoleniowym na warszawskiej Ochocie.

Cennik:

Konsultacje behawioralne: 250zł na terenie Warszawy.
Pojedyncze spotkanie praktyczne: 200zł na terenie Warszawy.
Dojazd do 5km poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 50zł.
Admin time: jeżeli chcesz skorzystać między konsultacjami z mojego czasu, zapraszam. Możesz skorzystać z rozmowy telefonicznej, komunikatora lub wysłać wiadomość. Koszt zajętości to 20zł za każde rozpoczęte 10 minut.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę napisać w innej sprawie niż konsultacja

    Facebook Instagram Zaloguj się

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

    ×