Zofia Zaniewska-Wojtków psia behawiorystka

Zosia Zaniewska-Wojtków

pracuję jako: behawiorystka, trenerka psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi, szkoleniu psów

telefon: 606 940 938

O mnie:
W mojej pracy najbardziej fascynuje mnie szukanie nowych doniesień ze świata nauki nt. emocji psów, ich zachowań, technik pracy. Dlatego jako założycielka Psiedszkola jeżdżę po świecie, obserwuję, praktykuję i uczę się od najlepszych trenerów i behawiorystów. Potem przenoszę do Psiedszkola całą zdobytą wiedzę, wdrażam pomysły w pracę naszych trenerów, behawiorystów i dogsitterów. Ponadto pasjonują mnie psie sporty. Mam za sobą liczne starty w obedience (obecnie przygotowuje się do startu w OB 2), rally-o. Ostatnio praktykuję z moim psem Bordo też nosework.

Moja oferta:

Ważne – do końca 2020 roku nie prowadzę konsultacji z racji urlopu macierzyńskiego 🙂

Na terenie Warszawy prowadzę konsultacje behawioralne, treningi indywidualne w zakresie ogólnym oraz podstaw psich sportów jak obedience, rally-o czy nosework. Dojeżdżam do klienta oraz prowadzę treningi w naszym studio szkoleniowym na warszawskiej Ochocie.

Cennik:

Konsultacje behawioralne: 250zł na terenie Warszawy.
Pojedyncze spotkanie praktyczne: 200zł na terenie Warszawy.
Dojazd do 5km poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 50zł.
Admin time: jeżeli chcesz skorzystać między konsultacjami z mojego czasu, zapraszam. Możesz skorzystać z rozmowy telefonicznej, komunikatora lub wysłać wiadomość. Koszt zajętości to 20zł za każde rozpoczęte 10 minut.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie
Płeć psa
Czy pies/suka są kastrowane? *
Chcę napisać w innej sprawie
Facebook Instagram Zaloguj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×