Paweł Lachowicz

pracuję jako: trener szkolenia psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym, prowadzenie zajęć w języku angielskim

telefon: 501 441 517

O mnie:

Ze zwierzętami związany jestem niemal od urodzenia; mój ojciec był weterynarzem i od zawsze natykałem się na psy, koty, ptaki, jeże, jelenie, daniele, żubry i wiele innych zwierząt, o których zdrowie dbał tata. Po latach przerwy na pracę w zupełnie innej branży – byłem dziennikarzem sportowym, wracam do realizacji marzeń z dzieciństwa, czyli pracy ze zwierzętami. Wiedzę trenerską zdobywam pod skrzydłami założycieli Psiedszkola – Zosi Zaniewskiej-Wojktów i Piotra Wojtkówa. Uchylili mi oni drzwi do lepszego poznania psich emocji i umysłów oraz dali narzędzia do pracy z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Moją dewizą i celem w pracy trenera psów jest pomoc kursantom w budowaniu ich relacji w psami, w której zarówno opiekunowie, jak i psy mają głos, który słyszy i rozumie druga strona. Stawiam na poznanie potrzeb obu stron i znalezieniu złotego środka do jak najpełniejszego ich spełnienia. Dlatego uważam, że dla trenera psów, niezwykle istotna jest praca z psami,  ale równocześnie z ich opiekunami.

Moja oferta:

Konsultacje treningowe na terenie Warszawy i jej południowych okolic, z możliwością dojazdu do klienta. Pracuję również w języku angielskim.

Cennik:

Trening indywidualny 150 zł – 200 zł.
Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20zł/10km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×