Mateusz Glazik

pracuję jako: behawiorysta, trener szkolenia psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym

telefon: 782 478 099

O mnie:

Na co dzień w życiu prywatnym jestem opiekunem dwóch adoptowanych psów. Śmiało mogę powiedzieć, że razem tworzymy idealne trio, a ich różne historie pozwalają rozwijać mi się trenersko. Pierwszym psem ze wspomnianej dwójki jest Moka. Przy niej rozwijam swoje kompetencje z zakresu sztuczek jak i posłuszeństwa. Jest ze mną od września 2018roku, wypatrzyłem ją na facebooku i miała wtedy ok. 2 miesięcy. Gdy miała rok, nasz team uzupełniła Noelka. Podobno to w schronisku pies wybiera nas, a nie my psa. I tak właśnie było w tym przypadku. Noelka jest po przejściach, jest bardzo lękliwa a przy okazji reaktywna. Przy niej zagłębiłem się w temat pracy z psami z problemami behawioralnymi, co pozwoliło pokonać m.in. lęk separacyjny.

W pracy trenera najbardziej cenię sobie możliwość obserwowania jak rozwija się pozytywna więź na linii pies opiekun, jak i również postępów dokonywanych przez psy lękliwe.

Ukończyłem kurs trenerski w Wojtków Szkolenia (zdobywając ocenę bardzo dobrą z egzaminu praktycznego oraz doskonałą z części teoretycznej). Na swoim koncie mam również ukończony kurs terapii psów z problemami behawioralnymi. Swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach oraz webinarach.  Warsztat trenerski szlifowałem pod okiem behawiorystki i trenerki Agaty Tokaj. W planach mam również rozwinąć swoje kompetencje m.in. o kurs behawiorysty psów.

Moja oferta:

Konsultacje treningowe na terenie dzielnic: Białołęka, Targówek, Bielany, Żoliborz z możliwością dojazdu poza wyznaczony obszar po wcześniejszych ustaleniach.

Cennik:

Trening indywidualny 150zł.
Konsultacja behawioralna: 200zł.
Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20zł/10km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×