Magda Czaprowska

pracuję jako: behawiorystka, trenerka szkolenia psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi, szkoleniu psów w zakresie ogólnym

telefon: 885 768 672

 

O mnie:

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, jednak od zawsze jeszcze bardziej od ludzkiej fascynowała mnie psia psychika. Postanowiłam poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie i w 2015 roku ukończyłam kurs instruktorski Alteri, po którym odbyłam staż instruktorski. Od tamtej pory pracowałam w jednej z warszawskich szkół jako trener, gdzie udało mi się pomóc wielu ludzko-psim duetom w rozwiązaniu problemów, pogłębieniu relacji i nawiązaniu wspólnego języka. Moja praca jest moją pasją, uwielbiam pracować zarówno z psami jak i z ludźmi i obserwować jak buduje się między nimi porozumienie i jeszcze większa więź

Moja oferta:

Prowadzę zajęcia indywidualne w naszej sali na Ochocie na Ochocie oraz treningi i konsultacje behawioralne na terenie dzielnic: Wawer, Gocław, Grochów, Praga, Stara Miłosna z możliwością dojazdu do klienta.

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 250zł
Trening indywidualny 150zł.
Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20zł/10km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×