Joanna Dorofiejuk

pracuję jako: behawiorystka, trenerka szkolenia psów

miejsce: Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Siedlce, Terespol, Warszawa i online

specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi, szkoleniu psów w zakresie ogólnym, budowaniu relacji opiekuna z psem

telefon: 601 782 086

O mnie:

Miłości do zwierząt nauczyli mnie moi rodzice. W domu rodzinnym mieliśmy koty, chomiki, świnki morskie, rybki i oczywiście psy. Tata był zakochany w owczarkach niemieckich i na przestrzeni lat mieliśmy ich chyba z sześć. Psy od zawsze były moją pasją i wydawało mi się, że wiem o nich dużo. Kiedy jednak do mojego życia dołączył pies pierwotny uświadomiłam sobie, że tak naprawdę niewiele o nich wiedziałam. Aria wprowadziła mnie na nowo w ten porywający psi świat, a ja całkowicie się w nim zatraciłam. Wspólnie stworzyłyśmy zgrany zespół, który czuje się ze sobą bezpiecznie.

Zarówno w terapii jak i w treningach skupiam się na dialogu opiekuna z psem, czyli przełożeniu psiego języka na ludzki i odwrotnie. Według mnie znajomość psiej mowy jest jednym z fundamentów zbudowania silnej więzi ze swoim pupilem. Poza konsultacjami pracuję z psami jako wolontariuszka w jednym z warszawskich schronisk, a wraz z moją łajką pogłębiamy możliwości psiego nosa na zajęciach z noseworku.

 

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Trening posłuszeństwa (1h): 150 zł

 

 

 

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×