Piotr Wojtków

pracuję jako: behawiorysta, trener szkolenia psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi, szkoleniu psów w zakresie ogólnym

O mnie:
Szkoleniem i terapią behawioralną psów zajmuje się od 2007 roku. W tym czasie konsultowałem wiele psów m.in. z problemami z agresją, nadmierną pobudliwością, lękliwością. W zespole Psiedszkola oprócz pracy z psami i ich opiekunami zajmuję się koordynowaniem merytorycznym pracy naszych trenerów i behawiorystów. Dbam o to, aby ich praca była profesjonalna, skuteczna i etyczna.

Moja oferta:

Uwaga! Z racji wielu innych zobowiązań zawodowych, do odwołania nie umawiam nowych konsultacji.

Prowadzę konsultacje online oraz spotkania bezpośrednie na terenie Warszawy prowadzę konsultacje behawioralne, treningi indywidualne w gabinecie przy ul. Szczęsliwickiej 57. Gdy jest taka konieczność, dojeżdżam do klienta. W formie online prowadzę spotkania monitorujące, gdy klient potrzebuje wsparcia między spotkaniami. Prowadzę także spotkania przygotowujące do zakupu lub adopcji psa.

Cennik:

Obecnie nie prowadzę nowych terapii, proszę o kontakt z naszymi behawiorystkami korzystając z wyszukiwarki na naszej stronie.

Konsultacje behawioralne: 250zł na terenie Warszawy.
Pojedyncze spotkanie praktyczne: 200zł na terenie Warszawy.
Dojazd do 5km poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 50zł.
Admin time: jeżeli chcesz skorzystać między konsultacjami z mojego czasu, zapraszam. Możesz skorzystać z rozmowy telefonicznej, komunikatora lub wysłać wiadomość. Koszt zajętości to 20zł za każde rozpoczęte 10 minut.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Napisz do mnie w innej sprawie niż szkolenie

    Facebook Instagram Zaloguj się

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

    ×