Zuza Kargul

pracuję jako: behawiorystka, trenerka szkolenia psów

miejsce: Warszawa oraz konsultacje online

specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym i pracy z psami problemowymi

telefon: 733 999 430

O mnie: Jestem trenerką szkolenia psów i Behawiorystką. Pracą z psami zawodowo zajmuje się od 2020r. 

W pracy zajmuje się prowadzeniem psów od szczeniaka, aby wspólne życie było jak najlepsze, ale także pomagam, jeśli na waszej drodze już pojawiły się jakieś zachowania, które utrudniają wspólne funkcjonowanie. Tematy, z jakimi najczęściej pracuje to agresja na linii pies-pies lub pies-człowiek oraz sprawianiem, aby wspólne spacery były przyjemnością, a nie męczarnią. Prowadzę również spacery socjalizacyjne, na których psy mogą rozmawiać w zaplanowanych grupach i komfortowych warunkach.

Odkąd pamiętam, regularnie jeżdżę na warsztaty i seminaria mające na celu stałe podnoszenie moich kompetencji, aby praca z psimi pacjentami była jak najbardziej efektywna.

Prywatnie jestem mamą dwóch suczek, Loli – siedmioletniej kundelki oraz Savi – niespełna dwuletniej owczarki belgijskiej malinois. Z Lolą zagłębiamy tajniki pracy nosem w noseworku oraz mantrailingu. Savi jest przyszłą gwiazdą dogfrisbee, bo to ta dziedzina sprawia nam obu najwięcej frajdy, ale okazjonalnie będzie się też realizować w zajęciach obrony sportowej.

Żyjąc z psami, wiem jak bardzo to życie potrafi dać w kość, więc jednym z moich nadrzędnych celów jest takie ułożeniu planu pracy, aby jednocześnie zadbać o potrzeby psa, ale też jego opiekuna.

Moja oferta: Zapraszam na treningi indywidualne i konsultacje behawioralne na terenie dzielnic : Wawer, Praga Południe i Północ, Gocław, Śródmieście, Ochota, Wesoła oraz na konsultacje online.

Cennik:

Trening indywidualny 150 zł.

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20 zł/10 km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×