Zuza Kargul

pracuję jako: behawiorystka, trenerka szkolenia psów

miejsce: Warszawa oraz konsultacje online

specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym

telefon: 733 999 430

O mnie: Jestem trenerką psów. Można powiedzieć, że moja pasja do poznawania tych niesamowitych zwierząt zrodziła się zupełnie przypadkiem kiedy w moim życiu pojawił się pierwszy pies, za którego byłam w 100% odpowiedzialna.  Uwielbiam poznawać nowe techniki, sposoby i patenty uzyskiwania zachowań tak aby psu było jak najłatwiej nas zrozumieć oraz aby on sam pokochał czas spędzony z nami nie tylko na treningach, ale przede wszystkim w życiu. Chociaż swoją drogą uważam, że psy są totalnie najlepszymi trenerami ludzi 🙂 Obecnie poza sposobami na treningi jestem całkowicie pochłonięta przez analizę psiej komunikacji. To ile, jak i co psy mówią między sobą jest bezcenną wiedzą, która zupełnie zmienia postrzeganie psich relacji. Równie ważnym aspektem psiej komunikacja jest komunikacja z ludźmi bo gdy zaczynamy psa słuchać okazuję się, że on ma naprawdę dużo do powiedzenia. A przecież podstawą każdej relacji jest dialog 🙂  No właśnie, praca trenera to nie tylko praca z psami, ale przede wszystkim z ludźmi i ja kocham uczyć ludzi jak lepiej żyć ze swoim psem.

Moja oferta: Zapraszam na treningi indywidualne na terenie dzielnic : Wawer, Praga Południe i Północ, Gocław, Śródmieście, Ochota, Wesoła oraz na konsultacje online.

Cennik:

Trening indywidualny 150 zł.

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20 zł/10 km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×