Ola Wiatrak

pracuję jako: trener szkolenia psów miejsce: Warszawa specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym telefon:  601 509 471

O mnie: Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zwierzętach w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich. Kompetencje trenerskie zdobyłam pod okiem Zosi i Piotra w szkole Wojtków Szkolenia. Ukończyłam także kurs zawodowy Zoopsycholog w Prywatnym Centrum Szkolenia Zawodowego „Kijowska”. Moje zamiłowanie do psów zrodziło się mniej więcej w wieku 6 lat, czyli wtedy, kiedy nauczyłam się czytać. Otrzymane kieszonkowe wydawałam wówczas na nowe książki o tematyce kynologicznej (których uczyłam się na pamięć) i każda okazja była dobra, by powiększać psią bibliotekę. Od 8 lat konsekwentnie przeradzam pasję w życie. Moja praca inżynierska opisywała wpływ procesu starzenia na zmianę zachowania psów, przy czym modelowym przykładem była moja starzejąca się wówczas sznaucerka Sharon. To ona miała największy wpływ na moje życie zawodowe. Przez 14 lat życia dzielnie wprowadzała mnie w świat psich emocji. Naukę tę kontynuuje złotowłosa przedstawicielka „psów światowych” – Fiona. To z nimi zgłębiałam tajniki psiej psychiki i z nimi uczyłam się jak przełamywać psie lęki – te duże i małe. Zwłaszcza te duże ☺ W pracy trenera najważniejsze są dla mnie emocje psa, szanowanie jego wyborów oraz pozytywne nastawienie opiekuna. Uwielbiam obserwować jak rodzi się dialog opiekuna z psem, który prowadzi do zacieśnienia ich więzi. To mocno wpływa na sukces treningowy. Poza działalnością trenerską, zawodowo realizuję się także pracując w laboratorium weterynaryjnym. W czasie prywatnym stale dokształcam się w zakresie zagadnień behawioralnych i nowoczesnych metod pracy z psami. Uważam, że psy mają tylko jedną wadę – za krótko żyją, dlatego stawiam na naukę jak wykorzystywać ten czas w pełni. Pomagam zrozumieć mowę psa i pokazuję jak krok po kroku w możliwie najłatwiejszy i najbardziej czytelny dla psa sposób wypracować umiejętności przydatne na co dzień.

 

Moja oferta: Zapraszam na treningi indywidualne na terenie dzielnic : Bemowo, Bielany, Ochota, Wola, Wawer, Białołęka, Marki z możliwością dojazdu do klienta. 

 

Cennik: Trening indywidualny 150 zł.

Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20 zł/10 km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×