Magda Dzienisiewicz

pracuję jako: behawiorystka,trenerka szkolenia psów
miejsce: Warszawa, Żoliborz, Bielany, Bemowo, Centrum, Targówek

telefon: 505 094 193

O mnie:

Moja przygoda z psami zaczęła się od adoptowania 4-miesięcznego szczeniaka, który wyrósł na dużego psa w typie owczarka południoworosyjskiego.Kiedy okazało się, że mamy coraz więcej problemów, spotkałam się z Piotrem (może być behawiorystą), który wywrócił moje spojrzenie na psy do góry nogami. Pytania, które mi wtedy zadawał, wydawały mi się nieistotne- teraz wiem, jak duże znaczenie miały w kontekście mojego psa i pracy nad jego problemami. Zaczęłam zgłębiać tajniki psich zachowań, komunikacji, obserwować, co robi i mówi mój pies.Od tamtej pory pracujemy codziennie nad zwiększeniem jego poczucia bezpieczeństwa, a tym samym nad osłabieniem zachowań agresywnych i polepszeniem jakości naszego wspólnego życia. Uważam, że jest najlepszym psem na świecie.

Ukończyłam kurs trenerski i kurs behawiorysty psów w Wojtków Szkolenia, biorę udział w kolejnych szkoleniach i webinarach. Nauka o zachowaniach psów stale się rozwija a ja chcę być na bieżąco.

Bardzo lubię szkolenia dla maluchów, bo fascynuje mnie obserwacja, jak psy z zajęć na zajęcia stają się coraz odważniejsze, bardziej pewne siebie, jak rodzi się więź między psem a opiekunem. Lubię wymyślać sposoby na pracę z psami, które wybierają własne ścieżki i nie chcą iść równo z grupą.

Zarówno w pracy trenera jak i behawiorysty ważny jest dla mnie dobry, szczery kontakt z opiekunami psów. Uważam, że porozumienie z opiekunem i możliwość pokazania, jak satysfakcjonująco można spędzać czas ze swoim psem, jak odczytywać jego sygnały, jest kluczem do rozwiązania wielu problemów.

Prowadzę treningi indywidualne i konsultacje behawioralne na terenie Warszawy (Żoliborz, Bielany, Bemowo, Centrum, Targówek)

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 250 zł.

Trening posłuszeństwa: 150 zł.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×