Irena Nowotczyńska

pracuję jako: trener szkolenia psów miejsce: Podkowa Leśna, Grodziska Mazowiecki, Żyrardów specjalizuję się w: szkoleniu psów w zakresie ogólnym, aktywnych spacerach telefon: 502 254 730

Irenka obecnie nie prowadzi konsultacji – przebywa na urlopie macierzyńskim 🙂

O mnie: Praca trenera psów jest dla mnie kontynuacją drogi, na którą wkroczyłam jeszcze jako dziecko. W moim domu psy były uznawane za część rodziny. Jako najlepsi przyjaciele towarzyszyły mi na wszystkich etapach życia. By lepiej rozumieć ich emocje oraz potrzeby stale staram się poszerzać wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat behawioru i komunikacji z psami. Dzięki mojemu borderkowi Fredkowi ukończyłam z wyróżnieniem kurs trenera psów prowadzony przez szkołę Wojtków Szkolenia. Uczestniczyłam też w licznych warsztatach i seminariach dotyczących m.in. pracy z psami lękliwymi i reaktywnymi, zapoznań psów czy psiej komunikacji. Od 2015 roku jestem związana z fundacyjnym schroniskiem,  w którym najpierw jako wolontariusz, później etatowy opiekun zwierząt mogę pracować z psami o różnych charakterach i często trudnej przeszłości, a także uczyć metod takiej pracy nowych wolontariuszy. Obserwacja zachowań schroniskowych czworonogów pozwoliła mi zrozumieć wagę wrażliwości psów na relacje z człowiekiem. W pracy trenera najbardziej cenię sobie możliwość rozbudzania podobnej wrażliwości w ludziach. Jestem przekonana, że wspólny trening czy to podstawowych komend, czy wymyślnych sztuczek przyczynia się tak samo do rozwoju psa, jak i jego opiekuna, a przede wszystkim pomaga zbudować człowiekowi i psu prawdziwą więź – waszą niepowtarzalną historię. Prywatnie jestem mamą nastolatki (dla której zwierzęta już są całym światem) oraz opiekunką 4 adoptowanych psów i 1 kota (o bardzo odmiennych charakterach i trudnej przeszłości). Choć wolnego czasu w związku z tym wiele nie posiadam, szczęście daje mi  przebywanie w gronie mojej zadowolonej, spokojnej zwierzęco-ludzkiej rodziny. Oferta: Zapraszam  na grupowe lub indywidualne treningi z podstaw posłuszeństwa i zabawy w psie sztuczki  na terenie Podkowy Leśnej (z możliwością dojazdu do klienta). W miłej atmosferze nauczymy się jak mówić do psa tak,  by prawdziwie chciał nas posłuchać. Metody szkoleniowe dopasowuję do indywidualnych możliwości psa. Chętnie prowadzę spotkania z udziałem dzieci i młodzieży. Zajęcia mogą odbywać się również w języku angielskim.   Cennik: Trening indywidualny 150 zł. Dojazd poza granice Żyrardowa lub Podkowy Leśnej jest dodatkowo płatny 20 zł/10 km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×