Ewa Kalińska

pracuję jako: behawiorystka i trenerka psów, trenerka tropienia użytkowego
miejsce: Łomianki i Warszawa
specjalizuję się w: pracy z psami problemowymi i tropieniu użytkowym

telefon: 660 018 544

O mnie

Ewa obecnie nie przyjmuje na konsultacje.
Jestem trenerem psów i behawiorystką COAPE i absolwentką kursu Trener Psów w Wojtków Szkolenia. Z wykształcenia historyk Holocaustu, z pasji psiara. Wierzę w psi wybór, decyzyjność i szacunek dla psich potrzeb – to pomaga zrozumieć psa i zbudować dobrą relację ze swoim czworonogiem. Bardzo interesują mnie możliwości psiego nosa, a obserwowanie pracy węchowej psa to dla mnie ogromna przygoda. Zajmuję się tropieniem użytkowym już od wielu lat, a w Psiedszkolu prowadzę w tej dziedzinie treningi. Niedawno zaczęłam też kurs instruktorski nosework.
Regularnie uczestniczę w seminariach, szkoleniach i webinarach w dziedzinie psiego behawioru, komunikacji i oczywiście tropienia.
Jestem opiekunką 3 psów myśliwskich, których trudne charaktery i niesamowite nosy wprost uwielbiam.

Certyfikaty uczestnictwa:

Warsztaty tropienia użytkowego z Magdą Naraniecką, 12-13 października 2019, Stare Budy Radziejowskie.

COAPE, DipCABT Diploma, An advanced award in the Practical Aspcts of Compasion Animal Behaviour and Training, 24 września 2019.

Warsztaty z Adriano Pasqualietti, „Komunikacja na tropie instynktu łowieckiego, 12-13 września 2019.

Warsztaty z Alis Dobler, K-9 Manhunters, Warszawa, 7 kwietnia 2019.

Warsztaty mantrailingowe z Mam w Nosie, Warszawa, 1-3 luty 2019.

Dyplom za uczestnictwo w seminarium mantrailingowym, Scent Mind, Wietrzychowo, 25-27 maja 2018.

Dyplom uczestnictwa w seminarium dr. Simona Gadbois „Węch, emocje, motywacja i zachowania psów”, Z psem w pełni, Warszawa, 11-13 maja 2018.

Dyplom za uczestnictwo w zeminarium na temat pracy węchowej z psem, prelegent Agnieszka Hadrzyńska, organizator Scent MInd, Falenty 14 kwietnia 2018.

Dyplom za udział w warsztatach „Tropienie użytkowe – mantrailing”, prowadząca Magdalena Warońska, organizator Psorbona, 6-8 kwietnia 2018.

Dyplom za udział w seminarium „Podstawy mantrailingu z Mają Szurgocińską w Zgrana Paczka – Harmony Pack”, Stefanowo, 24 lutego 2018.

Certyfikat ukończenia Kursu Tropienia Użytkowego Poziom II, MagicNose.pl, Warszawa, 18-19 listopada 2017.

Trener szkolenia psów, kurs ukończony z wyróżnieniem i oceną doskonałą z części praktycznej i teoretycznej, Piotr Wojtków Szkolenia, Warszawa 3 września 2017.

Dyplom za udział w seminarium z tropienia użytkowego prowadzonym przez Joannę Stefańską, Żernica, 13-15 października 2017.

Certyfikat uczestnictwa w warsztatach komunikacji na linii pies-człowiek „Posłuchaj, co mówi pies”, pierwszej części cyklu „Psie, wyraź się”, organizator Z Psem w Pełni, Warszawa, 3 grudnia 2017.

Dyplom uczestnictwa w seminarium „Łączenie stada”, prowadzące Jolanta Łapińska i Joanna Hajdyła-Jarosz, Warszawa 26 luty 2017.

Moja oferta:

Prowadzę treningi indywidualne i konsultacje behawioralne w Warszawie i Łomiankach. Prowadzę też treningi tropienia użytkowego.

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 200zł
Trening posłuszeństwa 150zł.
Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20zł/10km.

 

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×