AGATA TOKAJ behawiorystka i trenerka psów

Agata Tokaj

pracuję jako: behawiorystka, trenerka szkolenia psów
miejsce: Warszawa
specjalizuję się w: szkoleniu psów, rozwiązywaniu problemów behawioralnych

telefon: 533 897 397

O mnie:

Jestem trenerem psów. 0d 2018 roku wraz z zespołem Wojtków Szkolenia prowadzę szkolenia dla osób, które tak jak my chcą zostać trenerami. Podczas treningu staram się jak najlepiej poznać psa i stworzyć dla niego indywidualny plan działania. Prowadzę konsultacje dla opiekunów, którym zależy na wypracowaniu podstawowych komend, sztuczek, wyeliminowaniu niepożądanych zachowań lub po prostu zbudowaniu pozytywnej relacji z psem. Pomogę zrozumieć co mówi pies i w jaki sposób mu odpowiadać. Prywatnie jestem wolontariuszem w jednym z podwarszawskich schronisk skąd adoptowałam dwa problemowe psy. Wraz z moim amstaffem Adim trenujemy nosework i poznajemy świat agility.

Oferta:   

Ważne – obecnie, do odwołania nie prowadzę indywidualnych konsultacji.

 

Przeprowadzam indywidualne konsultacje treningowe oraz behawioralne na sali szkoleniowej na Ochocie oraz w pobliskim Parku Szczęśliwickim. Prowadzę również zajęcia grupowe dla psów na Ochocie oraz Wilanowie.

Cennik:

Konsultacja behawioralna: 250zł
Trening posłuszeństwa 150zł.
Dojazd poza granice Warszawy jest dodatkowo płatny 20zł/10km.

Zapisz się na szkolenie lub napisz do mnie

Chcę zapisać się na spotkanie

  Płeć psa
  Czy pies/suka są kastrowane? *
  Chcę napisać w innej sprawie

   Facebook Instagram Zaloguj się

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

   ×